РЕСТОРАНИЙ КОМПЛЕКС

"ГАЙКИ" 

наші зали
Бар
Якщо у Вас зустріч зі старими друзями, необхідна затишна атмосфера і смачний обід під бокал хорошого вина, якщо Ви хочете провести романтичний вечір з близькою людиною, якщо у Вас визначна подія, коли за одним столом необхідно розмістити і пригостити рідних, близьких, друзів і знайомих, якщо Ви досягли високих результатів і хочете це відсвяткувати, то бар «Гайки» саме те місце, яке може здійснити Ваші мрії.
Венеціанська зала
Венеціанська зала на 150 осіб. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка цінова політика. Ви вирішили зіграти весілля? До Ваших послуг Венеціанська зала, адже весілля у нас - це: особлива та по-домашньому затишна атмосфера; вишукане сервірування столів в найкращих традиціях; живий музичний супровід; можливість проведення церемонії реєстрації шлюбу безпосередньо в залі; широкі бенкетні і фуршетні пропозиціі.
Червона зала
Червона зала на 50 осіб Ви досі шукаєте, де провести бенкет в Житомирі, який стане еталоном справжнього свята і нестримних веселощів? Приходьте до нас і ми візьмемо на себе проведення весіль, корпоративів, днів народжень та ювілеїв! Наш ресторан - це один з кращих бенкетних залів міста, який має великий досвід у проведенні офіційних заходів: бенкетів, презентацій, фуршетів, корпоративних заходів і т.д. Планування залу, де ніхто не заважає один одному, приваблює до всіх видів відпочинку: створює ідеальну атмосферу як для закритих бенкетів, дружніх вечірок, весіль, урочистих заходів, так і для пар під час романтичної вечері.
VIP-зала
VIP-зала з окремим входом на 10 осіб. Організація святкового заходу в ресторані «Гайки» - це, насамперед, індивідуальний підхід до клієнта. Адміністрація ресторану готова врахувати всі Ваші побажання з організації та проведення свята, допомогти Вам вибрати та оформити залу для проведення банкету або фуршету, скласти меню, підготувати святкову програму.
Блакитна зала
Блакитна зала на 150 осіб стане деяким чином вашою візитною карткою, що підкреслює успіх і статус вашої компанії. Тут не тільки сам зал, обладнаний необхідною технікою для проведення конференцій, який допоможе розкритися вам повною мірою, але й досвідчений обслуговуючий персонал допоможе своєчасно впоратися з найменшими непорозуміннями, від яких не застрахований ніхто, а це, в свою чергу, дає певну гарантію в успішному проведенні запланованого заходу.
Літній майданчик
Літній майданчик на 76 осіб. Організація святкового заходу в ресторані «Гайки» - це, насамперед, індивідуальний підхід до клієнта. Адміністрація ресторану готова врахувати всі Ваші побажання з організації та проведення свята, допомогти Вам вибрати та оформити залу для проведення банкету або фуршету, скласти меню, підготувати святкову програму.

В "ГАЙКАХ" 

ВИ МОЖЕТЕ ПРОВЕСТИ

НЕЗАБУТНЄ СВЯТО

Наша   історія
02.01
2010
Відкриття ресторану "Гайки"
08.12
2014
Готель "Гайки" отримав відзнаку "Ревізора"
11.04
2011
Відкриття готелю "Гайки"
14.10
2014
Відкриття кафе "Гайки. Європа тут"
15.02
2011
Відкриття салону краси "Гайки"
20.01
2015
Відкриття будмаркету "Гайки"