Кафе "ГАЙКИ. ЄВРОПА ТУТ" - ЗАТИШНО ТА ЗІ СМАКОМ
Кафе «Гайки Європа тут», яке нещодавно відкрилося у Житомирі. До послуг житомирян та гостей міста просторні та стильні зали, а також зелена зона у стилі «європейського дворика», де можна відсвяткувати будь-яку сімейну дату або просто посидіти за келихом пива з друзями або у сімейному колі.
м. Житомир, вул. Великої Бердичівської, 71
(0412) 43-87-12
Салон краси "ГАЙКИ"
У нас працює власний салон краси, де можна отримати весь спектр перукарських та косметичних послуг за доступними цінами: весільні та вечірні зачіски, стрижки, лікування волосся, біозавивка, фарбування, масаж (загальний, антицелюлітний, медовий), візаж, манікюр, педикюр, татуаж, дизайн та нарощування нігтів та інше.
м.Житомир, вул. Новий бульвар, 7
0412-46-78-27
Будмаркет "ГАЙКИ"
Будмаркет «Гайки» надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла. Будмаркет «Гайки» пропонує клієнтам товари за доступними цінами та надає високий рівень обслуговування у форматі «від і до» – весь спектр будівельних матеріалів та товарів для дому.
м.Житомир, вул.Слобідська, 15
0412-51-94-24
Лазня
Оздоровчий комплекс «Гайки» пропонує своїм гостям неперевершений спосіб цілковитого релаксу - відвідування лазні на дровах. Адже здавна відомі корисні властивості лазні, а її зміцнююча, цілюща та омолоджуюча дія на організм людини залишається незмінною впродовж тривалої історії людства. В процесі еволюціонування відвідування лазні перетворилось на цілу своєрідну культуру зі своїми невід`ємними атрибутами та ритуалами. Тож доповніть свій відпочинок оздоровчими процедурами в нашій лазні, які безсумнівно зможуть прикрасити та перетворити Ваш відпочинок на бездоганний. Лазня оздоровчого комплексу «Гайки» пропонує для відвідувачів: - Кімнату відпочинку - Масажний стіл - Відро-водоспад - Басейн у дворі комплексу.
м.Житомир, вул.Південна, 16 (заїзд Сухий Яр, 12)
+38(096)78-86-381, 0412-48-21-24